Відбулись заходи з вшанування пам’яті видатного сина українського народу Т.Г. Шевченка

Дата: 09.03.2021 13:45

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково.  Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним.

Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

Сьогодні, 9 березня 2021 року, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в смт. Ярмолинці, відбулися урочисті заходи з нагоди дня народження Тараса Шевченка.

У заході взяли участь керівництво та працівники Ярмолинецької селищної ради, депутати селищної ради, громадськість селища.

Благочинний Ярмолинецького округу отець Миколай відслужив панахиду по Тарасу Шевченку.

До усіх присутніх звернувся Ярмолинецький селищний голова  Андрій Шутяк який зазначив, що творчість Тараса Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України. Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові і що потрібно пам`ятати, заповіт Тараса Григоровича Шевченка - бути єдиною дружньою родиною!

На завершення, усі присутні на заході, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку