Урочистий захід з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС та Національної поліції України

Дата: 20.12.2021 09:22

20 грудня в Україні відзначають День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України. З цієї нагоди у відділенні поліції № 3 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, що знаходиться у смт Ярмолинці, напередодні відбувся урочистий захід.

Першим ветеранів-правоохоронців привітав голова Ради ГО «Ярмолинецька асоціація ветеранів та пенсіонерів правоохоронних органів району» Ілля Соломон. Після чого із вітанням до старших колег звернувся начальник відділення поліції № 3 Петро Фурман. Окрім того, Петро Антонович коротко поінформував присутніх про поточний стан речей. Зокрема, відмітив, що порівняно з минулим роком кількість тяжких правопорушень на території двох громад – Ярмолинецької та Солобковецької –  зменшилася на 50 відсотків.

На урочистості також завітали Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк та заступник селищного голови Іван Березовський. З нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України грамотою Ярмолинецької селищної ради нагородили пенсіонерів органів внутрішніх справ:

• Кечка Едуарда Івановича, учасника бойових дій
  • Мамчура Сергія Борисовича, учасника бойових дій
  • Гайдамашка Володимира Яковича
  • Ткачука Миколу Григоровича
  • Лабань Валентину Миколаївну
  • Соломона Іллю Степановича

До вітань приєдналася громадська організація «За конкретні справи», вшанувавши присутніх на заході ветеранів-правоохоронців пам’ятними подарунками.

Від імені Ради ветеранів Ярмолинеччини шанування тим, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян, висловив голова організації Петро Коцюба.

Шановні ветерани! Здоров’я вам та добробуту, злагоди і затишку вашим родинам!