Що потрібно знати про платежі під час воєнного стану

Дата: 09.03.2022 10:55

У мережі поширюється інформація про нібито анулювання платежів за комунальні послуги, кредити, мобільний зв‘язок. Не вірте цим вкидам, це черговий фейк.

Війна з російськими окупантами не звільняє українців від сплати за послуги, однак деякі пом'якшення все ж є.

Загрози відключення від мобільного зв'язку чи нарахування штрафів за несвоєчасну оплату комуналки чи кредитів немає.

• Воєнний стан не звільняє громадян від плати за комуналку, однак пеня і штрафи не нараховуються.
  • Більшість українських банків ініціювали відтермінування сплати за позиками до червня.
  • Оператори мобільного зв’язку значно збільшили кредитні ліміти на розмови та інтернет і відтермінували їхню сплату, щоб жоден українець не втратив доступу до важливої інформації.