Благодійна допомога для ВПО

Дата: 20.01.2023 14:48

У п’ятницю, 20 січня, в Ярмолинецьку громаду завітали благодійники з гуманітарною допомогою для внутрішньо переміщених осіб. Цього разу допомогу отримали такі категорії гостей громади:
-    багатодітні родини;
-    особи, що знайшли прихисток в місцях комплексного проживання вимушених переселенців.

Особливий подарунок приготували для дітей – книги, які передала народна артистка України Тіна Кароль.

Благодійний захід на підтримку внутрішньо переміщених осіб відбувся за сприяння народних депутатів Володимира Ватраса та Максима Ткаченка, Громадська організація «ВПО України», Благодійний фонд «Товариство – «Разом за життя». Присутні на зустрічі народні обранці поспілкувалися з керівництвом громади й внутрішньо переміщеними особами.