Подяка від командування та особового складу 19-го окремого стрілецького батальйону

Дата: 20.06.2024 09:07

Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк отримав подяку від 19-го окремого стрілецького батальйону. Командування та особовий склад висловлюють слова вдячності за надання допомоги військовим: «Ваша цілеспрямована праця, яку Ви робите на благо Збройних сил України, сприятиме захистові територіальної цілісності та недоторканості нашої Батьківщини. …Допомога бійцям в дійсності є ефективною та сприяє досягненню нашої спільної мети!»

Ця Подяка – відзнака щирих зусиль очільника громади та усіх жителів Ярмолинеччини на підтримку Збройних сил України, адже потреби військових, зважаючи на те, що ситуація на фронті залишається загостреною, звичайно, не вичерпуються.

Нині, як ніколи, потрібні наша згуртованість, взаємодопомога, підтримка й відповідальність.

Слава Україні! Героям слава!