Казміров Олександр Вікторович

Дата: 01.01.2024 00:00

Народився Олександр Казміров 21листопада 1996 року у селищі міського типу Стара Синява Хмельницької області. З 2003 по 2009 роки навчався у Щербанівській ЗОШ 1-2 ступенів, а з 2009 по 2012 роки – у Заставецькій середній школі. По закінченню вступив до Жмеринського ВПУ за спеціалізацією «залізничний транспорт», але провчився лише один рік, залишивши навчання у зв’язку з сімейними обставинами. 13 липня 2016 року Олександр підписав із ЗСУ контракт. Солдат, стрілець-помічник гранатометника 1-го відділення 1-го взводу 6-ї роти 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади. 17 лютого у Донецькій області, під час обстрілу наших позицій з СПГ9, Олександр отримав важке поранення голови, був доправлений до Харківського військового шпиталю, де переніс операцію та перебував у стані коми. Помер 26 лютого, не приходячи до свідомості. Похований в селі Шарівка.

КНИГА ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗА УКРАЇНУ