Лис Микола Миколайович

Дата: 01.01.2024 00:00

(1967-2022)

Старший сержант, житель селища Ярмолинці. Уперше на захист України від російського вторгнення Микола став ще у 2015 році. Був учасником АТО, виконував завдання командування на Донеччині. Після повномасштабного вторгнення російської федерації вже наступного дня прийшов у військкомат. Служив у складі 3 окремої танкової Залізної бригади, був командиром танка. Брав участь у боях на Харківщині, Ізюмський напрямок. Внаслідок ворожого обстрілу була пошкоджена техніка. Але про Миколу Лиса точних відомостей не було. З того часу захисник вважався зниклим безвісти. 27 липня 2023 року рідним повідомили трагічну звістку: за результатами проведеної ДНК-експертизи стало відомо про загибель старшого сержанта Миколи Лиса 1 квітня 2022 року поблизу с. Мала Комишуваха Ізюмського району Харківської області. 13 квітня 2022 року Указом Президента України Миколу Лиса було нагороджено медаллю «Захисника Вітчизни». Місцем останнього спочинку воїна стало кладовище в селищі Ярмолинці.