Хмельниччина отримала вакцину від COVID-19

Дата: 25.02.2021 08:48

Хмельниччина отримала вакцину від COVID-19. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.

“18300 доз вакцини від COVID-19 виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield) уже прибули на обласну базу спецмедпостачання. Цієї кількості вакцини достатньо, щоб щепити 9150 осіб,” – зазначає очільник адміністрації.

Сьогодні першими будуть провакциновані майже три десятки медпрацівників, що працюють з хворими на COVID-19.

Нагадаємо, що ця вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Її схвалено ВООЗ та вже використовують у Великій Британії, Європейському Союзі та Індії.