22 Квітня, 2024 р., 14:16
  Шановні мешканці та мешканки Ярмолинецької селищної територіальної громади, запрошуємо вас долучитись до обговорення надзвичайно важливого проєкту відновлення для громади – «Нове будівництво закладу дошкільної освіти по вул. Шкільна в с.Нове Село Ярмолинецької селищної ради  Хмельницького району  Хмельницької області».
18 Квітня, 2024 р., 15:03
  Шановні земляки, схилімо голови у скорботі разом із рідними і близькими українського захисника майора Ярослава Зозулі 14 травня 1993 року народження.
10 Квітня, 2024 р., 16:16

10 Квітня, 2024 р., 10:59
  Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
09 Квітня, 2024 р., 16:07
  Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА» - уже 20 років є надійним виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Фонд надає всебічну підтримку внутрішньо переміщеним особам та постраждалому місцевому населенню в 11 регіонах України. Фахівцями БФ"РОКАДА" було розроблено анкетування щодо безбар'єрного доступу до основних послуг у Хмельницькій області.
04 Квітня, 2024 р., 14:45