18 Квітня, 2024 р., 15:03
  Шановні земляки, схилімо голови у скорботі разом із рідними і близькими українського захисника майора Ярослава Зозулі 14 травня 1993 року народження.
10 Квітня, 2024 р., 16:16

10 Квітня, 2024 р., 10:59
  Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
09 Квітня, 2024 р., 16:07
  Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА» - уже 20 років є надійним виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Фонд надає всебічну підтримку внутрішньо переміщеним особам та постраждалому місцевому населенню в 11 регіонах України. Фахівцями БФ"РОКАДА" було розроблено анкетування щодо безбар'єрного доступу до основних послуг у Хмельницькій області.
04 Квітня, 2024 р., 14:45

02 Квітня, 2024 р., 11:49
  З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити нашу громаду чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування.    З метою поліпшення стану довкілля, забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді та відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження КМУ від 31.03.2010 №777-р оголошено проведення протягом квітня – травня 2024 року акції  з благоустрою «За чисте довкілля».