Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

(відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 №710)

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі монітора, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

(відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 №710)

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Сирена сповіщення С-40 (код ДК 021:2015 - 35240000-8 «Сирени») , розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі