Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу

Проект рішення Ярмолинецької селищної ради "Про місцеві податки та збори на

території Ярмолинецької селищної ради з 01.01.2022 року"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Ярмолинецької селищної ради«Про місцеві податки та збори на території  Ямолинецької селищної  ради з 01.01.2022 року»

ТЕСТ малого підприємництва (М-Тест)

Експертний висновок

Аналіз регуляторного вппливу проекту рішення Ярмолинецької селищної ради Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Ярмолинецької селищної ради”

Про винесення на обговорення проекту рішення «Про Правила благоустрою території населених пунктів Ярмолинецької селищної ради»

Експертний Висновок

Протокол проведення громадських слухань з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про місцеві податки та збори на території Ярмолинецької селищної ради з 01.01.2022 року», які відбулися 07.06.2021 року

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконкому Ярмолинецької селищної ради «Про встановлення тарифу на транспортні  послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Ярмолинці – ст. Ярмолинці»

Про встановлення тарифу на транспортні  послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Ярмолинці – ст. Ярмолинці»

Про приватизацію комунального майна Ярмолинецької селищної ради

Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Ярмолинецької селищної територіальної громади

Про винесення на обговорення проекту рішення «Про затвердження Правил розміщення вивісок на території Ярмолинецької селищної територіальної громади»

Про приватизацію комунального майна Ярмолинецької селищної ради

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Ярмолинецької селищної ради