Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Ярмолинецької селищної ради

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Ярмолинецької селищної ради

«Про Правила благоустрою території населених пунктів Ярмолинецької селищної ради»

Повідомлення про оприлюднення в зв’язку із внесенням змін до проекту рішення Ярмолинецької селищної ради  «Про  місцеві податки та збори на території Ярмолинецької селищної  ради з 01.01.2022 року»

Лист антимонопольного комітету

Повідомлення про проведення громадських слухань

Повідомленняпро оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради «Про встановлення тарифу на транспортні  послуги  з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Ярмолинці – ст. Ярмолинці»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Ярмолинецької селищної ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Ярмолинецької селищної територіальної громади»