Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради

Дата: 28.08.2021 11:22
Кількість переглядів: 1957

Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради» є комплексним закладом соціального захисту населення, структурні підрозділи якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основними завданнями Центру надання соціальних послуг є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Відповідно до основних завдань установа виявляє та веде облік осіб та сімей, які належать до вразливих груп населення, надає їм соціальні послуги, допомогу у розв’язані соціально-побутових проблем.

Послуги надаються за рахунок бюджетних коштів, із встановленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг або за рахунок коштів отримувача соціальних послуг чи третіх осіб.

Структура Центру надання соціальних послуг:

-  Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства та/або насильства за ознакою статі;

-  Відділ надання соціальних послуг за місцем проживання;

-  Відділ організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

-  Відділ соціальних служб.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Підрозділ спеціалізується на наданні психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства; та за потреби надає корекційно-реабілітаційні послуги для сімей, в яких вчинено насильство або існує реальна загроза його вчинення.

Послуги, що надаються:

-  кризове та екстрене втручання;

-  інформування;

-  консультування;

-  представництво інтересів;

Відділ надання соціальних послуг за місцем проживання

Відділ надання соціальних послуг за місцем проживання організовує надання соціальної послуги догляду вдома особам похилого віку, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, тяжкими формами захворювання, з психічними та поведінковими порушеннями.

Послуга «Догляд вдома» передбачає:

1. Приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома, годування.

2. Придбання та доставка товарів з магазину або базару, доставка книг, газет, журналів, медикаментів за кошти громадян, які обслуговуються.

3. Виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих у закладах охорони  здоров'я, організація консультацій лікарів та інших спеціалістів.

4. Допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни, виконанні різних видів дрібних ремонтних робіт у приміщенні, ремонті одягу та взуття.

5. Оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги, внесення платежів.

6. Читання преси.

7. Оформлення документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку-інтернату, інших соціальних закладів.

8. Сприяння у забезпеченні необхідними технічними та іншими засобами реабілітації.

9. Оформлення замовлень та організація контролю за своєчасним і якісним наданням послуг підприємствами.

10. Створення умов для посильної праці, організації трудової терапії вдома.

11.Вирішення за дорученням громадян, які обслуговуються, питань у державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях.

12. Інші соціальні послуги.

Відділ організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

Відділ організовує надання соціальних послуг у вигляді натуральної допомоги, а саме:

-  пошиття та ремонт одягу;

-  перукарські послуги;

-  послуги з прання білизни та одягу;

-  послуги господарської групи (розпилювання і порубка дров. Дрібний ремонт житла, косіння трави та ін.)

-  транспортні послуги;

-  натуральна допомога у вигляді продуктів харчування та промислових товарів (за наявності).

Відділ соціальних служб

Основними завданнями відділу є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми; виявлення сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги та здійснення їх соціального супроводу; проведення інформаційно-просвітницької роботи з сім’ями, дітьми, молоддю.

Послуги, що надаються:

-  соціальний супровід;

-  консультування;

-  соціальна профілактика;

-  соціальна адаптація;

-  соціальний супровід сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

-  кризове та екстрене втручання;

-  представництво інтересів;

-  посередництво;

Адреса: 32100, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт Ярмолинці, вул. Шевченка, 6

Телефон: (03853) 2-19-84

E-mail: yar21center@ukr.net

Інтернет сайт: www.cnsp-yar.ml

Графік роботи:

Пн - Чт 08.00 -17.15, Пт 08.00 -16.00

Обідня перерва 12.00 – 13.00

Сб, Нд - вихідні дні

Керівництво:

Краснодемська Наталія Олександрівна – директор Центру;

Яник Альона Анатоліївна – начальник відділу надання соціальних послуг за місцем проживання;

Івах Ірина Миколаївна – начальник відділу організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

Ковалик Наталія Василівна – начальник відділу соціальних служб.