Інформація для внутрішньо переміщених осіб

З початку повномасштабної війни росії проти України мільйони українців вимушено покинули свої домівки та стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО). Люди, які тільки вирвалися з гарячих точок чи окупації змушені починати нове життя на новому місці.

Багато вимушених переселенців прийняла Ярмолинецька територіальна громада – з початку повномасштабного вторгнення у нас побували біля  2,0 тисячі українців, які вимушені були покинути свої домівки через війну. Наразі понад 400 переселенців облаштувалися і мешкають у різних населених пунктах Ярмолинецької громади.

У внутрішньо переміщених осіб виникають специфічні потреби, зокрема це питання, пов’язані із втратою і відновленням документів, що посвідчують особу, відсутністю житла, роботи, особливостями реалізації права на соціальний захист, отримання медичних, освітніх послуг тощо.

Ми зібрали актуальну інформацію  для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Ярмолинецькій територіальній громаді:

• отримання довідки ВПО – Відділ надання адміністративних послуг Ярмолинецької селищної ради  (смт.Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець 1; 1 поверх; кабінет 131; понеділок-четвер з 08:00 до 17:15, п’ятниця з 08:00 до 16:00)

• допомога у пошуку житла, інша актуальна інформація – відділ з питань соціальної політики Ярмолинецької селищної ради (смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1; 2 поверх; кабінет 216; понеділок-четвер з 08:00 до 17:15, п’ятниця з 08:00 до 16:00)
  • психологічна допомога - КУ «Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради»( смт. Ярмолинці, вул. Шевченка 6; понеділок-четвер з 08:00 до 17:15, п’ятниця з 08:00 до 16:00)
  • гуманітарна допомога – Гуманітарний центр Ярмолинецької селищної ради (смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1а; щоденно з 08:00 до 12.00)
  • працевлаштування або статус безробітного – Ярмолинецький відділ Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості(смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1; 1 поверх; кабінет 110; понеділок-четвер з 08:00 до 17:15, п’ятниця з 08:00 до 16:00)
  • отримання інформації щодо влаштування дітей у ЗЗО та ЗДО для ВПО – Відділ освіти Ярмолинецької селищної ради (смт.Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1, 4 поверх, кабінет 422; понеділок-четвер з 08:00 до 17:15, п’ятниця з 08:00 до 16:00)