Юним патріотам військово-патріотичного клубу "Молодіжна козацька Січ Ярмолинеччини" вручено нагороди та відзнаки

Дата: 26.02.2021 13:49

26 лютого на базі військово-патріотичного клубу "Молодіжна козацька Січ Ярмолинеччини" відбулося урочисте вручення нагород та відзнак у змаганнях з різної пневматичної зброї та спортивних луків.

В заході взяли участь: заступник селищної ради Іван Березовський, керівник патріотичного клубу Федір Пронак, керівник професійно-технічного  навчального закладу Микола Трембач, директор навчально-виховного комплексу №1  Володими Пустовіт.

«Сьогодні важливою ланкою у вихованні дітей та молоді є національно-патріотичне виховання, адже саме від формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України -  залежить доля  України» - наголосив Іван Березовський.
       Юним гуртківцям було вручено нагороди та цінні подарунки.

Фото без опису                    Фото без опису