2 березня здійснено обстеження незавершеного будівництва ЗОШ в с. Нове Село
Дата: 02.03.2021 16:48
Кількість переглядів: 1259
2 березня головою селищної ради Андрієм Шутяком, заступником Денисом Головко, головним спеціалістом відділу комунальної власності та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Володимиром Бобиком, директором ТОВ «Будтраст» Петром Стратійчуком здійснено візуальне обстеження незавершеного будівництва будівлі ЗОШ в с. Нове Село. В результаті обстеження прийнято рішення про проведення консультацій щодо демонтажу аварійної будівлі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05399248/2153ab72eb8793cb04174c556cdf7fbe.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05399248/2a52fcd2c657772ba9c2acb9d93e371d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05399248/e1af00ab801d857df6e2f1e599645298.jpg)
« повернутися