Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Вшанування пам’яті Римми Олександрівни Кравчук

Дата: 05.04.2021 14:42

3 квітня виповнилося б 95 років з дня народження Римми Олександрівни Кравчук.

Римма Олександрівна Кравчук є найбільш яскравою постаттю за всю історію розвитку агропромислового комплексу в колишньому Ярмолинецькому районі. Упродовж багатьох років вона була директоркою радгоспу «Шарівка»,  Герой Соціалістичної Праці, Заслужений агроном України. Під її мудрим керівництвом у 60 – 80 рр. минулого століття радгосп домігся найвагоміших показників у вирощуванні зернових, технічних культур, високої продуктивності тваринництва, у будівництві, соціальній сфері.

Уже двадцять три роки промайнуло, як Римма Олександрівна у віці 72 років покинула цей світ.

Вшанувати пам'ять нашої славної землячки до місця її останнього спочинку в с. Шарівці прийшли заступник Ярмолинецького селищного голови Іван Березовський, голова ради ветеранів Ярмолинеччини Петро Коцюба, староста с. Шарівка Микола Завацький. І звісно, рідні Римми Олександрівни – її діти, а також онуки. Ця прекрасна талановита жінка народила і виростила п’ятеро дітей – двоє синів і три доньки, їй було присвоєно високе звання «Мати-героїня».