Днями Ярмолинецьке комунальне підприємство отримало додаткове обладнання, а це додаткові можливості

Дата: 05.05.2021 13:27

Благоустрій громади – одне з найактуальніших завдань, що стоїть перед місцевою владою Ярмолинеччини.

Минулого місяця Ярмолинецьке комунальне підприємство «Благоустрій громади» отримало нові сучасні інструменти. Їх для наших комунальників передав народний депутат України Олександр Герега, співзасновник політичної партії «За конкретні справи», яка найчисленніше представлена депутатським корпусом у Ярмолинецькій селищній раді.

Днями місцеве комунальне підприємство отримало додаткове обладнання, а це додаткові можливості. Цього разу за сприяння Радикальної партії Олега Ляшка. Депутати Ярмолинецької селищної ради від цієї політичної сили передали у розпорядження підприємства бетонозмішувач. Це спеціальне будівельне обладнання, яке призначене для виготовлення будівельних сумішей у великих кількостях. Наші комунальники мали у ньому гостру потребу, адже у планах місцевої влади низка проєктів у сфері благоустрою, для реалізації яких потрібні певні інструменти й обладнання.

Дякуємо місцевим осередкам політичних партій, які на ділі реалізують свої програмні ідеї задля розбудови молодої Ярмолинецької об’єднаної громади.