Легалізація «тіньової» зайнятості населення

Дата: 18.08.2021 08:15

Легалізація «тіньової» зайнятості населення на території Ярмолинецької селищної ради. Які заходи вживаються?

16 серпня 2021 року відбулося чергове засідання робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати Ярмолинецької селищної ради. Засідання пройшло під головуванням селищного голови Андрія Шутяка.

На порядок денний засідання були винесені такі питання:

- погашення податкового боргу з земельного податку із фізичних осіб;

- перереєстрація суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Ярмолинецької селищної ради, але зареєстровані поза її межами.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи того ж дня робочою групою було здійснено обхід 25 суб’єктів господарювання, які займаються торгівлею і розташовані в центрі смт Ярмолинці. В ході обходу виявлено  суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність з порушенням чинного законодавства. Їм надано роз’яснення і попереджено про необхідність усунення виявлених порушень.

Такі обстеження в подальшому проводитимуться систематично.