Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує

Дата: 10.09.2021 11:07

Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує дітей та підлітків на навчання, яке розпочнеться вже зовсім скоро, з 15 вересня.

Хто може відвідувати гуртки?

• Діти віком 5 - 17 років з будь-якого населеного пункту Ярмолинецької селищної територіальної громади.

Який «асортимент» гуртків?

• На вибір дітей пропонується до 30 гуртків різноманітного спрямування.

Чи є можливість відвідувати гуртки КЗ «Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості» у селах громади?

• Гуртки Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості, окрім власне Ярмолинець, діють також на базі окремих закладів загальної середньої освіти деяких сіл громади, зокрема у таких селах, як Соколівка, Шарівка, Ясенівка.

Де знаходиться Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості?

• Заклад знаходиться за адресою: Хмельницька область, смт Ярмолинці, вул. Пушкіна, буд. 4 (приміщення, прилегле до Ярмолинецького ЗЗСО № 1).

Вартість навчання: що і скільки?

• Відвідування усіх гуртків безкоштовне.

Обирайте та творіть!

Батьки, піклуйтеся про творчу натуру Вашої дитини. Знайомтесь із закладом, педагогами й разом із дітьми обирайте гурток, який забезпечить їм цікаве й корисне дозвілля.