Найщиріші вітання працівникам соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 14:33

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це нагода для нас висловити щиру вдячність тим, хто виявляє милосердя і робить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Можна сказати, що соціальний працівник – це своєрідна «швидка соціальна допомога».

На території Ярмолинецької громади працює розгалужена інфраструктура соціального обслуговування населення. Професіонали, задіяні у соціальній сфері, постійно опікуються проблемами людей, забезпечують їхні потреби. Їхню чуйність відчувають широкі верстви населення, насамперед пенсіонери, безробітні громадяни, особи з інвалідністю, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї.

Сьогодні, в останній робочий день напередодні свята, вітання на свою адресу приймали працівники:

• відділу з питань соціальної політики Ярмолинецької селищної ради;
  • служби у справах дітей Ярмолинецької селищної ради;
  • Ярмолинецького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю;
  • комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради»;
  • Ярмолинецької філії Хмельницького обласного центру зайнятості;
  • відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду;
  • відділу обслуговування громадян Управління соціального захисту населення;
  • відділення Фонду соціального страхування.

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива пошана суспільства за щоденну, не завжди помітну, але таку потрібну справу – розв'язання соціальних проблем населення. Привітати працівників соціальної сфери зі святом до них завітали Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, заступники селищного голови Денис Головко та Іван Березовський, секретар Ярмолинецької селищної ради Алла Садлій, начальник відділу з питань соціальної політики Лілія Щербатюк. Квіти, відзнаки та подарунки від громадської організації «За конкретні справи» – цього прохолодного листопадового дня вони створили теплий і святковий настрій.

Цього дня напередодні свята хочеться сказати «дякуємо» кожному працівникові соціальної сфери за вкрай важливу і воістину гуманну працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сил. Нехай множаться ваші добрі вчинки!