Вітаємо з професійним святом! 22 грудня – День енергетика!

Дата: 22.12.2021 16:07

22 грудня в Україні святкують День енергетика.

Про працівників енергетичної галузі кажуть, що вони представники «найсвітлішої професії». Їхньою кваліфікованою та відповідальною працею створюються вкрай необхідні блага та ресурси – світло і тепло. Це те, без чого не мислиме ані щоденне життя кожного з нас, ані діяльність підприємств, установ, закладів.

З нагоди професійного свята сьогодні урочисто привітали працівників  Ярмолинецького РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго». Першим із вітальним словом до присутніх звернувся директор підприємства Володимир Тромба. Свою шану працівникам енергетичної галузі висловили також заступник Ярмолинецького селищного голови Іван Березовський та Солобковецький сільський голова Сергій Когут.

За високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток енергетики Ярмолинеччини грамотами Ярмолинецької селищної ради та подарунками від громадської організації «За конкретні справи» нагородили:

• Олексія Бардильова – начальника дільниці Ярмолинецького РЕМ
  • Сергія Толоку – електромонтера з експлуатації розподільних мереж Ярмолинецького РЕМ
  • Івана Беха – електромонтера оперативно-виїзної бригади Ярмолинецького РЕМ
  • Олега Прокопчука – електромонтера оперативно-виїзної бригади Ярмолинецького РЕМ

Цього дня вітання з професійним святом приймали працівники ще одного підприємства – ПП «Спецелектромонтаж 2007». Грамотами Ярмолинецької селищної ради нагородили:

• Олександра Сребнюка – електромонтажника ПП «Спецелектромонтаж 2007»
  • Надію Марусій – кошторисника ПП «Спецелектромонтаж 2007»

Вітаємо працівників енергетичної галузі з професійним святом! Бажаємо злагодженої роботи всіх механізмів, повноти ресурсів, сил та енергії!