Центральний парк Ярмолинець умільці перетворили на святкову «валентинку»

Дата: 14.02.2022 08:12

Приходьте у парк, який зараз є… ну майже «валентинкою»!

14 лютого – День усіх закоханих. Свято тих, у чиєму серці палахкотить світле почуття любові. Почуття, з якого усе народжується, бо любов – це рішення, дія, вчинок. Вони можуть бути у чомусь недосконалими, головне, щоб вони були щирими.

Це велике червоне серце і сотні маленьких сердець виготовили власноруч жителі нашої громади. Працівники різних установ та закладів, а також діти, вихованці освітніх закладів Ярмолинеччини. Центральний парк Ярмолинець знову ожив, завдяки вам, наші умільці! Удень він виграє червоною барвою, а з настанням темряви святковими вогнями. І ви це маєте побачити! Амури зі стрілами чекають.