Укрпошта повідомляє. Тимчасовий порядок дій при виплаті пенсій та соціальних допомог.

Дата: 14.03.2022 15:07

Громадяни, які виїхали з місця фактичного проживання щодо отримання пенсії/грошової допомоги таким громадянам необхідно:

• Зателефонувати (особисто) до АТ «УКРПОШТА» за номером 0800 300 545 (дзвінки безкоштовні);
  • Повідомити про необхідність отримання пенсії /грошової допомоги за іншою адресою та передати наступну інформацію:

1. прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;

2. адресу отримання пенсії/грошової допомоги до березня 2022 року;

3. паспортні дані (серія та номер паспорта);

4. номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;

5. нову адресу для виплати: індекс найближчого до Вас відділення Укрпошти, назву населеного пункту, вулицю, будинок, номер квартири (при потребі у отриманні виплат вдома).

директор філії Хмельницька дирекція

АТ «Укрпошта»                                                                                   Микола ГРОМОВ