Відбулося засідання 23 позачергової сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання

Дата: 23.03.2022 15:23

23 березня під головуванням секретаря Ярмолинецької селищної ради Алли Садлій відбулося засідання 23 позачергової сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання. На засідання сесії зареєструвалися 18 депутатів із 26 обраних.

У ході засідання депутати розглянули 14 питань порядку денного.

Перший блок питань стосувався діяльності комунального некомерційного підприємства «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня». Також було затверджено фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Ярмолинецький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2022 рік в новій редакції. Далі депутати ухвалили рішення щодо надання матеріальної допомоги на лікування за заявами жителів Ярмолинецької селищної територіальної громади.

Окрім того, присутні на засіданні погодили текст звернення депутатів Ярмолинецької селищної ради до священнослужителів та парафіян Української православної церкви (Московського патріархату) на території Ярмолинецької територіальної громади. Текст звернення буде опубліковано на шпальтах газети «Вперед».

Інші питання стосувалися тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб,  комунальної та бюджетної сфери, фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств і закладів.