Весняне прибирання 2022

Дата: 26.03.2022 09:53

Просимо цими днями, коли встановилася сприятлива погода, здійснити прибирання прилеглих територій в термін до 29.03.2022 року.

Рішенням Ярмолинецької селищної ради №4 від 20.10.2021 року затверджено Правила благоустрою території населених пунктів Ярмолинецької селищної ради.
Відповідно до п.2 розділу 3 вищевказаних Правил, йдеться про «прибирання сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя тощо з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані».
Тротуари прибираються вздовж всієї ділянки будинку, домоволодіння (в межах належності) – до бордюрного каменя.

У разі невиконання затверджених Правил благоустрою настає адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів. Адміністративна відповідальність тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн) і на посадових осіб та підприємців – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн).

Чистота та порядок в нашій громаді залежить від кожного з нас!
     Зробимо свій край доглянутим та затишним!