Допомога вимушеним переселенцям: як отримати

Дата: 29.03.2022 08:28

На Ярмолинеччину постійно прибувають українці з територій нашої країни, охоплених бойовими діями. Станом на кінець березня внутрішньо переміщених осіб, що знайшли прихисток у нашій громаді, зареєстровано: близько 500 дорослих і 200 дітей.

Щоб забезпечити людей найнеобхіднішим, працюємо, зокрема, з благодійними організаціями. Допомога надходить з Туреччини, Польщі та інших країн.

Дитяче харчування, засоби гігієни, сезонні одяг та взуття, ковдри, подушки.

Щоб отримати речі й продукти, у яких є потреба, просимо внутрішньо переміщених осіб звертатися за адресою:

•смт Ярмолинці, пл. 600-річчя Ярмолинець, буд. 1, пов. 2, відділ з питань соціальної політики Ярмолинецької селищної ради (із собою мати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи).