Роботи художниці Olga Wilson про наше сьогодення.

Дата: 06.04.2022 16:23

Щоб емоцію відпустити, її потрібно прожити. Війна – це згусток темних емоцій, важких, мов камінь. Але і їх треба прожити. Щоб відродитися до життя і рухатися далі.

Роботи художниці Olga Wilson про наше сьогодення. За її словами, це «військові записки до всіх поколінь». За допомогою мистецтва ми можемо підтримувати одне одного, розповсюджувати інформацію та почуття.

Дивишся на малюнки Ольги – і бачиш… вагітну жінку, яка загинула внаслідок обстрілу пологового будинку в Маріуполі… стареньких, яких розстріляли просто в авто… 96-річного в’язня німецьких фашистських концтаборів 40-х років ХХ століття, з яких йому вдалося повернутися живим, але нападу російських фашистів на українське місто Харків у ХХІ столітті він не пережив.

А ще у малюнках Ольги вдячність та пошана нашим захисникам. Воїнам та добровольцям, медичному персоналу, волонтерам, рятувальникам, евакуаторам, водіям та залізничникам, кухарям. Всім, хто тримає і тримається в цей надзвичайно важкий та сумний час.