Привітали Ветеранів Другої світової війни.

Дата: 10.05.2022 14:34

Ветеранм Другої світової війни. Ті, хто наближав перемогу над нацизмом. Деякі з них є нашими сучасниками, і їхній вік наближається до столітнього. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, вони зуміли зберегти чистоту душі та помислів, силу духу та ясність думки.

Володимир Станіславович Хоптяр, 1925 року народження, житель смт Ярмолинець. З Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги шановного Володимира Станіславовича привітали заступник Ярмолинецького селищного голови Іван Березовський і голова ради ветеранів Ярмолинеччини Петро Коцюба.

Антон Григорович Гавловський, 1926 року народження, житель с. Волундринець. Привітати сивочолого ветерана зі святами до нього завітав староста села Петро Стахов.

Квіти, гостинці і доземний уклін – у них наша глибока шана вам, воїни-захисники.

Перемогли нацистів – переможемо і раш