15 травня Ярмолинеччина провела в останню путь воїна Ярослава Білоуса

Дата: 16.05.2022 16:36

Ярослав проживав на станції Ярмолинці. До лав Збройних сил України приєднався у квітні минулого року. Служив у Президентському полку – спеціальній військовій частині у складі Сухопутних військ України, підпорядкованій безпосередньо Президенту України.

Після загострення військової агресії росії проти України наприкінці лютого 2022 року Ярослав Білоус виконував завдання на Сумщині, згодом на Харківщині. 11 травня разом із побратимами потрапив під ворожий мінометний обстріл, внаслідок чого життя воїна обірвалося.

Рідні, друзі, земляки та побратими пам’ятатимуть Ярослава як людину з активною позицією. У мирному житті юнак цікався автомобілями, грав у футбол, найчастіше на позиції воротаря, який є останньою лінією захисту команди. Надійний захисник на спортивному полі і на полі бою.

Останнім місцем спочинку героя стало кладовище у с. Нове Село. Мир та спокій його душі. Ярмолинеччина шанує і пам’ятає.

Слава Герою!