Гуманітарна допомоги для внутрішньо переміщених осіб від благодійної організації World Central Kitchen

Дата: 23.08.2022 10:30

З самого ранку 23 серпня в гуманітарному штабі допомоги внутрішньо переміщеним особам в Ярмолинцях велася робота – розвантажували другу партію допомоги від американської благодійної неурядової організації World Central Kitchen.

450 доставлених продуктових наборів – це суттєва підтримка для гостей громади. А ще це підтримка бізнесу в Україні. Адже в продуктових наборах – продукція українських виробників. Таким чином організація намагається підтримати українських фермерів, велике й мале виробництво.

До уваги гостей громади!
    Задля безпеки людей видача продуктових наборів здійснюватиметься орієнтовно з наступного тижня. Нагадуємо, що у дні державних свят керівництво держави закликало громадян бути особливо обережними та уникати місць скупчення людей.