Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Невтомні волонтери Ярмолинеччини завантажили чергову гуманітарну допомогу, яку найближчим часом доставлять українським захисникам на передовій

Дата: 21.09.2022 16:21

Цього разу продукти харчування зібрали й привезли такі старостати – Москалівський, Косогірський, Жилинецький, Томашівський. Як завжди, заклик допомогти із продуктами підтримали підприємці краю. До формування вантажу долучилася також Городоцька міська рада. Глушковецька гімназія Солобковецької сільської ради передала для бійців не лише харчі, а й чудові малюнки своїх вихованців, які вони намалювали для захисників, у яких безмежно вірять. Так само, як і дітвора Ярмолинецького центру розвитку дитини – вони теж намалювали свої кольорові історії для українських воїнів.

Ковдри, з настанням осінньої прохолоди це без перебільшення допомога № 1. Їх для бійців на передовій передало підприємство ТОВ «Хорост-Плюс».

Дорога у наших волонтерів неблизька, тож дуже потрібне пальне для заправки транспорту. Закрити цю позицію вдалося завдяки сприянню Ярмолинецької селищної ради та депутату Василю Басуну.

Дякуємо вам – кожен на своєму місці ви спільно робите благу справу. Все буде Україна!