Гуманітарна допомога від БФ «Рокада»

Дата: 30.01.2023 15:07

27 січня на Ярмолинеччину вже втретє завітали представники Хмельницького осередку благодійного фонду «Рокада».

БФ «Рокада» є виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців і надає підтримку громадам, які приймають та розміщують у місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

У ході сьогоднішнього візиту на Ярмолинеччину представники фонду відвідали три таких центри, облаштованих у смт Ярмолинцях та старостинських округах.

У складі вантажу, який доставили благодійники, речі дитячі й дорослі, зокрема взуття, і каністри для зберігання запасу води. Допомогу розподілили серед мешканців центрів компактного проживання.

Фонд «Рокада» працює з людьми відразу за кількома напрямками. Це – благодійна допомога та соціальний супровід вимушених переселенців (відновлення документів, допомога з пошуком роботи, влаштування дітей у садочки та школи тощо). Є в команді також психологи, які надають консультації і ведуть психологічні групи різного віку.

Проєкт реалізовується за сприяння UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні

Фото без описуФото без описуФото без опису