У Ярмолинецькій центральній бібліотеці письменниця Світлана Вертола презентувала книгу «Юна. Війна»

Дата: 18.04.2023 13:11

Літературне життя в Україні, всупереч усім жахіттям війни, продовжується. Виходять друком нові твори, проводяться презентації новинок, свіжими виданнями поповнюються бібліотечні фонди та полиці книголюбів.

17 квітня в читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки відбулася зустріч із письменницею Світланою Вертолою. Її книга «Юна. Війна» увійшла в топ найкращих книжок 2022 року від PEN Ukraine серед видань для дітей і підлітків у номінації «Українська художня література».

На зустрічі йшлося про книги молодої авторки, яких вийшло друком уже кілька, і про поетичні листівки. Світлана Вертола є засновницею проєкту «Твоя поетична листівка», що через листівки популяризує роботи й твори українських ілюстраторів та письменників.

Запитуйте книги Світлани Вертоли у бібліотечних закладах нашої громади. Приємного читання!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису