Покладання квітів з нагоди Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Дата: 27.04.2023 09:12

26 квітня – роковини Чорнобильської аварії. Від катастрофи на Чорнобильській АЕС минуло вже 37 років.

Дощовий ранок лише увиразнив настрій цього дня – тихий і шанобливий, сповнений вдячності усім, хто став на захист планети навесні далекого 1986-го…

В Ярмолинецькій громаді героїв-чорнобильців вшанували покладанням квітів до пам’ятного знака в центрі селища Ярмолинець і молитвою.  Поминальну молитву відправив благочинний Ярмолинецького округу ПЦУ отець Миколай Ковалик.

У пам’ятному заході взяли участь керівництво громади та працівники апарату селищної ради, представники Ради ветеранів Ярмолинеччини та Ярмолинецької асоціації ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів. І звісно, ті, кому трагічні події 37-річної данини відгукуються найболючіше – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та члени громадської організації «Чорнобильці Ярмолинеччини».