Антонівці
Опис та пояснення символіки
села Антонівці Хмельницького району Хмельницької області
Опис герба села Антонівці
Щит перетятий вузькою срібною балкою, двічі перетятою чорними нитяними балками. В першій лазуровій частині зелене, облямоване сріблом, вістря, супроводжуване по сторонам двома меншими укороченими зеленими вістрями; вістря обтяжене срібною підковою, поверх якої золотий натягнутий лук стрілою догори, і супроводжується справа золотим усміхненим сонцем, зліва золотим кругом з червоним бурхливо-хвилястим візерунком в шістнадцять хвиль, всередині якого червоний круг. В другій зеленій частині над опуклою базою, 5 разів перемінно опукло перетятою срібним і лазуровим, золота хлібина на срібному рушникові. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "АНТОНІВЦІ".
Опис прапора села Антонівці
Квадратне полотнище поділене горизонтально у співвідношенні 70:7:28:15 на чотири смуги: синю; 4 рази перетяту білим і чорним; зелену; 5 разів перетяту білим і синім. На верхній синій смузі зелене, облямоване білим, вістря, супроводжуване по сторонам двома меншими зеленими вістрями; вістря обтяжене білою підковою, поверх якої жовтий натягнутий лук стрілою догори, і супроводжується в древковому куті жовтим усміхненим сонцем, у вільному куті жовтим кругом з червоним бурхливо-хвилястим візерунком в шістнадцять хвиль, всередині якого червоний круг. На зеленій смузі жовта хлібина на білому рушникові.
Пояснення символіки
Три вістря означають горбкувату місцевість. Лук – символ захисту від татарських нападів. Підкова – символ давніх ковальських традицій. Золотий круг – стилізований трипільський візерунок. Чорно-срібна балка – символ дороги, біля якої розташоване село. Хлібина на рушнику – символ гостинності; опукла база, на якій три лазурових опуклих балки – символ витоків з одного горба, які впадають у води трьох рік: Вовчка, Вовка і Дністра.
На прапорі повторюються кольори і фігури герба.