Волудринці

Дата: 30.05.2023 15:37

В розтятому золотим і зеленим щиті розтятий каштановий листок перемінних з полями тинктур. В лазуровій хвилястій базі дві вигнуті дугою спинами до країв щита срібні протиобернені риби. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "ВОЛУДРИНЦІ" і рік"1504".

Квадратне полотнище розділене горизонтально хвилясто у співвідношенні 1:2. Верхня частина розділена вертикально на дві рівновеликі частини – древкову жовту і вільну зелену, на яких вертикальний каштановий листок, розділений зеленим і жовтим. На нижній лазуровій частині дві вигнуті дугою спинами до країв срібні протиобернені риби.

Герб означає: каштан – оберіг, що росте при в’їзді в село, риби – велику кількість ставків.