Лебедівка

Дата: 30.05.2023 16:01

В золотому щиті із лазуровою базою пливе чорний лебідь з червоним дзьобом, супроводжуваний в главі червоним сонцем з шістнадцятьма променями. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною. Унизу картуша напис "ЛЕБЕДІВКА".

Квадратне полотнище розділене горизонтально хвилясто у співвідношенні 3:1 на жовту і синю смуги. В центрі верхньої смуги червоне сонце з шістнадцятьма променями, по сторонах від якого дві чорні вертикальні лебедині пір’їни.

Герб означає назву села; чорний колір лебедя символізує унікальність саме цього виду птахів, а отже, села. Хвиляста база означає річку Безіменну.