Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Міжнародний день захисту дітей

Дата: 07.06.2023 09:19

1 червня – для дітей є початком сезону літніх пригод. Крім того, це ще й Міжнародний день захисту дітей.

У Ярмолинецькій громаді цього дня для дітвори організували захід у центральному парку смт Ярмолинець. Виступи юних артистів, спортивні ігри, аквагрим і солодка вата, лотерея і виставка-продаж малюнків та картин, у яких маленькі митці змалювали свої мрії.

Нехай дитячі посмішки осявають нашу планету і кожен із маленьких мешканців Землі буде здоровим і щасливим!

Містечко дитячих мрій у світлинах.

смт Ярмолинці, 1 червня 2023 року.