З’їзд байкерів у Ярмолинцях

Дата: 20.07.2023 09:01

15 липня в Ярмолинцях відбувся мотопробіг, учасниками якого стали сотня байкерів. Акцію організував мотоклуб GRAY LORDS MFC (Сірі Лорди).

Учасники мотоспільноти зібралися на центральній площі селища. У програмі заходу був не тільки мотопробіг і катання дітей на мотоциклах. Це були також музичні виступи – хмельничанина Влада Ликова та нашого земляка Василя Гуменюка. Фотозона біля сцени, змагання з армреслінгу та перетягування каната, польова кухня.

Усе це викликало величезну зацікавленість. На знак вдячності кожен охочий міг задонатити на підтримку Збройних сил України, для цього було встановлено кілька скриньок для збору благодійних коштів.

Дякуємо «Сірим Лордам» за чудове дозвілля і підтримку наших Сил оборони!