До Дня Незалежності жителі Ярмолинеччини, які наближають перемогу та допомагають ЗСУ, отримали відзнаки

Дата: 25.08.2023 09:03

24 серпня, у День Незалежності України, в Ярмолинецькій селищній раді відбулося урочисте зібрання, під час якого вручили відзнаки представникам громади, які з початку повномасштабного вторгнення своєю професійною діяльністю роблять вагомий внесок у наближення перемоги та допомогу Збройним силам України.

Секретар селищної ради Алла Садлій та заступник селищного голови Іван Березовський подякували військовослужбовцям, рятувальникам, медикам, працівникам комунальних закладів та підприємств, представникам відділу освіти й відділу з питань соціальної політики селищної ради за самовідданість та внесок у захист суверенітету і територіальної цілісності України, вагомі досягнення у праці та активну громадянську позицію.

Окремо подякували військовим за можливість у цей важкий час попри все жити і працювати в нашій громаді.

Запрошеним на захід представникам громади вручили Грамоти Ярмолинецької селищної ради й символічні подарунки.

До привітань долучилася також Хмельницька обласна рада. Подяками і нагрудними знаками «День Незалежності України 2023» відзначили депутата Ярмолинецької селищної ради, голову селянсько-фермерського господарства «Оріана» Василя Андрушка та благочинного Ярмолинецького округу ПЦУ протоієрея Миколая Ковалика за самовіддане служіння українському народові та участь у національному відродженні України.

На знак світлої пам’яті про всіх Героїв, які віддали своє життя за Україну, по пам’ятних знаків у центрі селища принесли синьо-жовті квіти.

З Днем Незалежності, дорогі земляки! Від імені Ярмолинецької селищної ради, її голови Андрія Шутяка, виконавчого комітету та депутатського корпусу бажаємо всім жителям нашого краю миру, злагоди, здоров’я та довголіття. Усім нам мирного неба над головою, добробуту кожному дому, процвітання нашому селищу та всій Україні.