День знань

Дата: 04.09.2023 13:46

У перший день осені в Україні розпочинається новий навчальний рік та відзначається День знань. Цей день вирізняється яскравістю вражень, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це в першу чергу свято для першокласників, які тільки починають свою дорогу до знань, світу нового і  непізнаного.

Цього дня заступник селищного голови Іван Березовський та начальниця відділу освіти Ярмолинецької селищної ради Руслана Гаврилюк як запрошені гості завітали на урочисту подію першого дзвоника у Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1.

Свято минуло спокійно та без тривог, і це було ще одним приводом висловити вдячність нашим захисникам. У своєму вітальному слові заступник селищного голови побажав учням впевнено йти шляхом пізнання, розвитку і зростання, пам’ятаючи про те, що ціна мирних шкільних буднів дуже непроста. Усім учасникам освітнього процесу Іван Іванович побажав успішного та цікавого навчального року.

Першачкам, яких цьогоріч у навчальному закладі – 52 школярики, Іван Іванович та Руслана Валеріївна вручили подарунки. Про них подбала група компаній «Енселко» – це дизайнерські рюкзаки з написом «Любіть Україну», укомплектовані шкільним приладдям.

Від імені Ярмолинецької селищної ради вітаємо усіх школярів та педагогів закладів освіти громади з початком нового навчального року. Успіхів вам у праці та навчанні!