Відкриття Класу безпеки в Ярмолинецькому центрі розвитку дитини «Калинка»

Дата: 13.10.2023 09:15

Найпростіше укриття в Ярмолинецькому центрі розвитку дитини «Калинка» – одне з найкращих серед усіх закладів освіти Хмельниччини. Так про укриття, облаштоване в підвальному приміщенні цього дошкільного закладу, кажуть фахівці ДСНС та керівництво області. Сьогодні, 11 жовтня, тут відкрили Клас безпеки.

У відкритті взяли участь директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін, начальник ГУ ДСНС у Хмельницькій області Едуард Братко, перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, начальник Хмельницької районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук, керівництво Ярмолинецької громади – секретар селищної ради Алла Садлій, заступник селищного голови Іван Березовський, начальниця відділу освіти Руслана Гаврилюк.

На подвір’ї закладу рятувальники ДСНС провели бесіду з вихованцями центру – розповіли і показали, із чим вони працюють, відповіли на питання допитливих непосид, нагадали про необхідність бути обачними і не чіпати підозрілі предмети чи просто знахідки на вулиці.

А от у новому Класі безпеки самі діти показали почесним гостя, які знання із безпеки життєдіяльності вони вже засвоїли! Звісно ж, в ігровій формі. І отримали у винагороду – подарунки у вигляді іграшок.

У нашій громаді облаштоване одне з найкращих найпростіших укриттів в закладах освіти Хмельниччини. Так керівництво області і рятувальники ДСНС кажуть про укриття в Ярмолинецькому центрі розвитку дитини «Калинка».