Команда «Карітас» провела захід за участю представників Національної поліції

Дата: 16.11.2023 10:49

Цього тижня команда благодійного фонду «Карітас – Хмельницький УГКЦ» спільно з представниками Національної поліції провели захід для родин з Ярмолинеччини, яким фонд надає допомогу та підтримку. Місцем зустрічі став бібліотечний простір – Ярмолинецька центральна та дитяча бібліотеки.

З дорослими провели бесіду на тему виховання і спілкування з дітьми у родині, адже саме в родині формується особистість. Йшлося про кібербезпеку,  попередження випадків домашнього насилля. Говорили також на тему: діти і війна.

Паралельно відбувалося заняття з дітьми в залі дитячої бібліотеки. Тут теж говорили на важливі теми, але в атмосфері гри і творчості.