Посмертні нагороди Героїв із Ярмолинеччини отримали їхні рідні

Дата: 21.11.2023 10:45

Ми часто чуємо, що війна забирає – найкращих. Ствердженням подвигу наших земляків є державні нагороди, присвоєні їм за захист Вітчизни. На жаль, багатьох Героїв нагороди знаходять посмертно. За кожною із таких відзнак – сила духу, людська гідність і військова доблесть.

Сьогодні в Ярмолинецькій селищній раді начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук, секретар селищної ради Алла Садлій спільно з представниками Хмельницького районного та місцевого ТЦК та СП передали високі державні нагороди родинам загиблих Героїв, наших земляків.

Згідно з Указом Президента України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Ярмолинецької громади:

• лейтенанта Андрія Бернаду (06.03.1990 – 01.09.2022)
  • солдата Андрія Дмитрука (18.11.1998 – 11.03.2023)
  • солдата Володимира Коростильова (22.03.1983 – 18.02.2023)

Вічна слава і пам'ять Героям, що полягли за Україну. Доземний уклін і глибока шана рідним воїнів-захисників. Пам’ятаймо про тих, хто в часи лихоліття війни став у лави захисників свого народу.