Відбувся турнір з настільного тенісу пам'яті працівника спортивної школи, учасника АТО, героя російсько-Української війни Лиса Миколи Миколайовича

Дата: 18.03.2024 11:06

17 березня 2024 року відділом освіти спільно з Ярмолинецькою ДЮСШ проведено турнір з настільного тенісу пам'яті працівника спортивної школи, учасника АТО, героя російсько-Української війни Лиса Миколи Миколайовича.

В турнірі взяли участь 16 чоловік. Змагання проходили за системою з вибуванням після 2-х поразок. За результатами змагань 1 місце здобув Чайка Максим, срібний призер - Крутий Іван, бронзовий - Хоптяр Віталій. Переможець та призери змагань нагороджені грамотами та кубком та медалями відділу освіти Ярмолинецької селищної ради.

Зібрані кошти в сумі 3 тис. грн. перераховані на підтримку ЗСУ.