Шановні земляки! Вітаю вас зі світлим Великоднем!

Дата: 05.05.2024 00:00

Уже третій рік поспіль ми зустрічаємо це свято в умовах, коли кожен наш день – це боротьба. Але і тепер з нами залишається віра. В Бога, в Україну, в Перемогу. І в наших захисників і захисниць.

Тож давайте сьогодні, у день найбільшого християнського свята, попросимо Божого захисту для тих, хто б’ється за українську Перемогу. Згадаємо молитвою тих, кого від нас назавжди забрала війна. Обіймемо рідних і подаруємо тепло тим, кому ми зараз потрібні.

Нехай величне свято Пасхи Господньої наповнить серця світлими почуттями надії і любові. Бажаю вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя і родинне тепло. Хай Господь благословить кожну домівку радістю, достатком та миром!

Христос Воскрес!
 Воістину Воскрес!