Проєкт «Нове будівництво закладу дошкільної освіти по вул. Шкільна в с.Нове Село Ярмолинецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області»

Дата: 17.05.2024 13:20

16 травня 2024 року представники проектної організації ТОВ «ДЕЛЬТА  ПРОЕКТКОНСАЛТ УКРАЇНА», задіяні в  реалізації грантового проекту «Підтримка регіонального та місцевого розвитку і децентралізації в Україні/U-LEAD з Європою (GIZ- U-LEAD II)» відвідали Ярмолинеччину, де за участю  начальниці відділу освіти Ярмолинецької селищної ради Руслани ГАВРИЛЮК – замовника будівництва, директорки Ярмолинецького ЗДО №3 Світлани ПУС здійснили обстеження земельної ділянки, на якій проектується нове будівництво закладу дошкільної освіти.

Фото без опису  Фото без опису

Проєкт «Нове будівництво закладу дошкільної освіти по вул. Шкільна в с.Нове Село Ярмолинецької селищної ради  Хмельницького району  Хмельницької області»  передбачає будівництво нового закладу дошкільної освіти потужністю 115 місць (6 груп) в с. Нове Село, вул.Шкільна.

Метою проекту є  забезпечення (відновлення) безпечного, сучасного освітнього процесу дітей дошкільного віку Ярмолинецької селищної територіальної громади, оскільки внаслідок ракетного удару російської федерації було пошкоджено будівлю Ярмолинецького закладу дошкільної освіти №3 «Дзвіночок» за адресою: Хмельницька область, селище Ярмолинці, вул. Ярослава Білоуса 24 А, що унеможливило надання освітніх послуг.

Фото без опису  Фото без опису

Проєкт реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та передбачає розробку проєктно-кошторисної документації. Це кошти міжнародної технічної допомоги, які не можуть бути спрямовані на воєнні цілі, а тільки на фінансування проектів відновлення.

Архітектурна концепція проєкту знаходиться за покликанням https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1DpiH3Fldk_eYcc3j0m0VP3jEX7yvhP5L .