Дата: 17.05.2024 15:55

Центральна площа Ярмолинець вбрана у вишиванку.

Таке оздоблення з’явилося тут напередодні Всесвітнього дня вишиванки, який щорічно відзначаємо у третій четвер травня.

Вишиванка – надбання нашого народу і один із його символів, впізнаваний в усьому світі атрибут. Буває – яскравий і барвистий, а буває – лаконічний і стриманий. Залежно від особистих вподобань кожного і від обставин.

З нагоди Дня вишиванки на центральній площі селища відбувся захід, організований працівниками галузі культури Ярмолинеччини.

Від імені усієї громади і селищного голови Андрія Шутяка до присутніх звернувся заступник селищного голови Іван Березовський. У його словах звучало побажання миру, а ще витримки та віри – того, що дає сили долати найскладніші випробування.

З Днем вишиванки, громадо!