Двох захисників України з нашої громади відзначено посмертно державними нагородами – солдата Дениса Новаковського та майора Михайла Чайковського

Дата: 11.06.2024 11:00

Зустріч із родинами полеглих військовослужбовців відбулася сьогодні у Ярмолинецькій селищній раді. Нагороди їм передали начальник Хмельницької районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук, заступник Ярмолинецького селищного голови Іван Березовський, представники Хмельницького районного ТЦК та СП і шостого відділу Хмельницького ТЦК та СП.

Відповідно до Указів Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, а також за вірність військовій присязі нагороджено:

• Солдата Дениса Новаковського (посмертно) – медаль «Захиснику Вітчизни».

З вересня 2023 року проходив військову службу за мобілізацією. Загинув 13 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області під час виконання бойового завдання.

• Майора Михайла Чайковського (посмертно) – орден «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня.

У 2012-2017 роках – курсант Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З липня 2017 року проходив військову службу за контрактом. Загинув 12 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Уманське Донецької області під час виконання бойового завдання.

Фото без опису  Фото без опису

Вручивши відзнаки й висловивши слова співчуття та підтримки рідним загиблих воїнів, Анатолій Катеренчук наголосив на тому, що державні нагороди не дають просто так – за кожною із цих відзнак неодмінно мужність, відвага та військова доблесть, відповідні рішення і вчинки.

Вічна пам'ять, шана і слава полеглим захисникам України!